دوره مدیریت بازار شرکتهای ساختمانی (رایگان)

دوره مدیریت بازار شرکتهای ساختمانی (رایگان)

چرا مدیریت بازار در صنعت ساختمان یکی از مهم ترین مهارت های شما است؟

درباره دوره مدیریت بازار در کسب و کارهای |صنعت ساختمان|

موضوع مدیریت بازار در فرآیند بازاریابی شرکت های مرتبط با صنعت ساختمان ، همواره به عنوان یک مفهوم تخصصی در علوم مربوط به مدیریت کسب و کار مطرح بوده است و اغلب مدیران و صاحبان مشاغل به این دلیل که بیشتر اطلاعات در دسترس به شکلی کلی ، مبهم و غیر قابل کاربردی می باشند ، برای درک و پیاده سازی آن درقالب یک فرآیند اجرایی با مشکلات عدیده ای روبرو هستند. در صورتی که یکی از مهمترین عوامل موثر توسعه و پایداری کسب و کارهای فعال در حوزه های تخصصی ، داشتن آگاهی اولیه در زمینه اصول پایه ای مدیریت کسب و کار است. به همین منظور دوره ای که پیش رو دارید، براساس بازار هدف پروژه های ساختمانی ویژه کسب و کارهای مرتبط با این حوزه  طراحی شده تا با محدود کردن اندازه بازار و فضای صنعت ، اطلاعات دقیق تری به شما ارائه شود.

دوره مدیریت بازار ، براساس الگوی مدیریت کسب و کار به روش چهار حلقه (۴LOOP) طراحی شده که در بسیاری از شرکت فعال درصنعت ساختمان پیاده سازی شده است و با پشتوانه ای از تجربه های موفق ، اطلاعات کاربردی فوق العاده ای را دراختیار شما قرار می دهد. هدف از برگزاری این دوره ، انتقال دانش و بینشی است که در بسیاری از جهات برای یک مدیر به تنهایی قابل دسترس نیست و متاسفانه فقدان آن هم در هر کسب و کاری باعث آسیب های جبران ناپذیر خواهد شد.

در پایان پیشنهاد میکنم دراین دوره با ارزش و کم نظیر شرکت کنید تا از اطلاعاتی که دریافت میکنید بهره مند شوید.

 نکاتی در مورد دوره :

تمامی فایل های این دوره کاملا رایگان است.

 این دوره حاوی اطلاعاتی است که برمبنای فضای جاری بازار کسب و کارهای صنعت ساختمان شامل مجریان و عرضه کنندگان صنعت ساختمان در حوزه های گوناگون مصالح ، تجهیزات ، ماشین آلات ، تاسیسات ، هوشمند سازی ، سیستم های حفاظتی ، معماری , دکوراسیون و سایر خدمات فنی و مهندسی طراحی شده است.

کلیه فایل های آموزشی ، ضمن پایبندی به سرفصل های حوزه مدیریت بازار که در فایل اول معرفی می شوند با رعایت اصول علمی مدیریت کسب و کار ، همچنین استفاده از تجربیات گذشته و براساس نیازهای شرکت کنندگان ، در طول دوره آماده و ارائه می گردد. 

پس از ثبت نام در دوره مدیریت بازار ، لینک دانلود فایل قسمت دوم (شناخت محصول) به ایمیل شما ارسال می گردد و فایل های سایر قسمت های این دوره ، به صورت جداگانه برای شما ارسال خواهد شد.

دوره مدیریت بازار صنعت ساختمان (قسمت اول)